EN BEĞENİLENLER

K1
K1A
K4
B3249
T2
K3

HAKKIMDA

 

Doğal olan güzeldir...

Hayatımızda anlam yükledigimiz herşeyin eşsiz bir enerjisi vardır..
Cama olan tutkum, hayattaki her güzel şeyin enerjisini ona yüklediğim zaman başladı..


Cam; bal kıvamında olup ateşin içinde akarken, hayalgücümün keşfine çıktım..Huzuru düsündügüm zaman mavinin tonlarını, doğal yarı değerli bir taşı gördüğüm zaman dokusuna en yakın olan camı yaratmayı, mutlu oldugumda renklerin arasında kaybolmayı buldum..Bir çok yolculuğa çıktım, hayatı keşfetmeye doyamadım, yeni tasarımlar yaptığımda oturup saatlerce izledim ve içindeki derin sonsuzluğu keşfettim..

Türkiye'de essiz bir eğitim veren Cam Ocağı Vakfı'na her sene gitmeyi iş edindim.. Julie Anne Denton, Michaela M. Möller, Ulli Egger , Tom Holland, Jelveh Javerian ve Andrea Guarino-Slemmons'dan eğitimler aldim..

Öğrenmenin mucizevi yönünü, teknikleri gelistirmeyi, yarattığınız bir parçaya aşık olup onunla bütünleşmeyi ve bütün bunlara sevdiginiz müzikler tanıklık yaparken aslında kendinizi bulduğunuz seyin peşinden giderek insan ömrünün uzadığını farkettim..Başka zevklerin tanıklıgında, bendeki beni çıkarabildigim cam takı koleksiyonuma baktıgınız zaman aynı enerji size de ulaşıyorsa birşeyleri iyi yapıyorum demektir…Sevgiyle kalın,
Burcu